м.Кам'янське

Безліч зовсім різних мов вихователь знає,
Бо до кожного з дітей він підхід свій має.
Знов олівчика кладе до маленьких ручок:
Додавать і віднімать вчить малих чомучок.

«В нашій групі «ЗАЙЧЕНЯТА» - завжди для всіх відкрите серце.

Вихователь: Король Вікторія Володимирівна

Стаж педагогічної роботи: 7 років
Освіта: Криворізький державний педагогічний університет,2006, спеціальність «Педагогіка  і методика середньої освіти. Музика», кваліфікація « вчитель музики, етики,естетики і худож
ньої культури»

Педагогічне кредо: «Створювати жвавий настрій дітей, пройнятий веселістю, працьовитістю і ласкою».

За активну участь та професіоналізм наша група неодноразово нагороджена грамотами та подяками.

НІШ ДЕВІЗ:
Є група "ЗАЙЧАТКИ" у нашім садочку
Ходять до неї залюбки.
Мамині синочки та татусеві донечки!
В ній живе казка, в ній веселковий рай,
Тут сміху дитячого б'є водограй.
Тут Творчість гніздечко звиває своє,
Тут Логіка дітям уроки дає.
Тут Дружба заспівує пісню дзвінку,
Щоб діти щасливо росли у садку.

Запрошуємо Вас до нас на гостини
В групі файній, красивій, яскравій
     «ЗАЙЧЕНЯТКАМ»
Хороше в ній жити.
Будемо бавитись і грати,
З конструктором дружити,
М'яч, машинки і шари-
Все що треба  нам  для гри!

У нас цікаві заняття. Охоче ми навчаємось

Розвиваємо свій художній смак

Це природний наш куточок. Про квіти ми не забуваємо. Як доглядати? Ми вже знаємо.

У роздягальні шафки.
У них пальтичка і шарфики,
Туфлі, шапочки, черевики,
А на шафках картинки:
А навіщо ці картинки?
Щоб ми  "МАЛЮКИ" -
Не плутали одежинки.

Вчимося охайними бути, малята,
Чистими миємо личко й рученята
Час обіду підійшов
Чистими миємо личко й рученята
Час обіду підійшов
Дрюжньо сіли ми за стол

Ось і день вже добігає,
Час додому малюкам,
Радо кожен зустрічає
Татусів, сестер і мам.

Забезпечити такий розквіт можна за умови врахування характеристик нервово-психічного вікового розвитку малюків. Однією з таких особливостей є надзвичайна афективність маленьких дітей: все, що викликає в них емоційні позитивні переживання, захоплення, інтерес, цікавістъ, це і стає об'єктом їхнього дослідження, обстеження, практичним відгуком.
Наступна особливістъ полягає в тому, що механізмом набуття нового досвіду в період раннього віку є наслідування: маленька дитина прагне діяти з предметом як дорослий. Тобто в цьому разі для дитини є привабливим те, чим і як діє, користується дорослий.
Особливу увагу в своїй роботі ми приділяєм дидактичним іграх та ігровим вправам де найкраще  всі ці умови реалізуються.  Тут є те, що приваблює малюка, від чого він дістає ємоційну насолоду, зазвичай одразу починає наслідувати дії дорослого, що їх же дорослий стимулює и заохочу. Така спільна гра з дорослим є найпривабливішою діяльністю для дітей  2—3-х років.                                                                                             Період раннього віку є надзвичайно специфічним у становленні людини і вимагає особливого підходу і до створення умов, які сприяли б становленню, і до розквіту всіх його характерних особливостей.

Група впроваджує методику Марії Монтесорі - це педагогічний супровід своєчасного розвитку дітей від 8 місяців до 6 років.

В нашій групі дуже мило,
Гарно, світло та красиво,
У нас у "МАЛЮКІВ" все гаразд,
Завітайте ви до нас.
Шановні батьки!  На всі сої запитання Ви зможете знайти відповідь в наших консультаціях та заняттях.

Шановні батьки! Ми раді вітати Вас на сторінці  групи «СОНЕЧКО».

Вихователь: Суботіна Ганна Миколаївна

Стаж педагогічної роботи:  18 років
Освіта: Дніпропетровське педагогічне училище, 1980 рік ,спеціальність « Дошкільне виховання», кваліфікація «вихователь дитячого садка»
Педагогічне кредо:  «Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку – найвища оцінка діяльності вихователя».

Вихователь: Лобко Олена Олексіївна

Стаж педагогічної роботи: 7 років
Освіта: Дніпропетровське педагогічне училище, 1991 рік, спеціальність « Дошкільне виховання», кваліфікація «вихователь дитячого садка»
Педагогічне кредо: «Спочатку любити, потім навчати».

Помічник вихователя: Фортуна Даша Ігорівна

НАША ГРУПА

– велика щаслива родина, зігріта любов'ю в ній кожна дитина.

Зазирни ніжно, "СОНЕЧКО", у думки,
Поведи, добре "СОНЕЧКО" у казки.
Наша група має чудову назву "Сонечко".
В ній найкращі діти.
Вони:    С    -  онячні
           О    -  хайні
           Н    -  іжні
           Е    -  нергійні
          Ч    -  емні
          К    -  мітливі
         О    -  ригінальні

Наша група має назву «СОНЕЧКО». Вона така ж тепла і затишна. Як сонечко промінням зігріває землю, так оточили своєю любов’ю та турботою своїх вихованців вихователі

У нашій групі дуже багато різноУ нашій групі дуже багато різноманітних іграшок, матеріалу для різних видів діяльності.

Важливою краплинкою в житті наших вихованців є куточок природи.

Велику увагу ми приділяємо ознайомленню дітей з природою — це одне із головних засобів їх розвитку. В процесі його розширюється орієнтація дітей в навколишньому середовищі, формуються пізнавальні здібності, виховується відповідне відношення до природи. Ознайомлення дітей з природою пропонує дати їм відповідний об’єм знань про предмети, явища неживої  і живої природи, виховання інтересу і любові до неї.  Ознайомлення дітей дошкільного віку зі світом природи є найважливішим засобом формування гармонійної, всебічно розвиненої особистості, що володіє знаннями й навичками екологічно доцільної поведінки в природі.

Група «СОНЕЧКО» просто клас !!!
Завітайте Ви до нас!!!

Шановні батьки! Ми раді вітати Вас на сторінці  групи «ПТАШКИ».

Помічник вихователя: Чернобаєва Тетяна Вікторівна

НАШ ДЕВІЗ: